Produkte > RALTRON ELECTRONICS > COM2305-24.576-EXT-T-TR
COM2305-24.576-EXT-T-TR
COM2305-24.576-EXT-T-TR Raltron Electronics
COM2305-24.576-EXT-T-TR.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: XTAL OSC XO 24.5760MHZ CMOS SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 20mA
Height - Seated (Max): 0.043" (1.10mm)
Frequency: 24.576 MHz
Produktbewertung abgeben
Technische Details COM2305-24.576-EXT-T-TR Raltron Electronics
Description: XTAL OSC XO 24.5760MHZ CMOS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 20mA, Height - Seated (Max): 0.043" (1.10mm), Frequency: 24.576 MHz, Base Resonator: Crystal.
Weitere Produktangebote COM2305-24.576-EXT-T-TR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
COM2305-24.576-EXT-T-TR COM2305-24.576-EXT-T-TR Hersteller : Raltron Electronics COM2305-24.576-EXT-T-TR.pdf Description: XTAL OSC XO 24.5760MHZ CMOS SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 20mA
Frequency: 24.576 MHz