Produkte > KYOCERA AVX > CP0603A0902CNTR
CP0603A0902CNTR
CP0603A0902CNTR KYOCERA AVX
CP0603-Series.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: RF DIR COUPLER 890-915MHZ 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Frequency: 890MHz ~ 915MHz
Insertion Loss: 0.35dB
Applications: GSM
Power - Max: 3W
Coupling Factor: 14.7dB
Coupler Type: Standard
Isolation: -37dB
Return Loss: 23dB
Supplier Device Package: 0603
Part Status: Active
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CP0603A0902CNTR KYOCERA AVX
Description: RF DIR COUPLER 890-915MHZ 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Frequency: 890MHz ~ 915MHz, Insertion Loss: 0.35dB, Applications: GSM, Power - Max: 3W, Coupling Factor: 14.7dB, Coupler Type: Standard, Isolation: -37dB, Return Loss: 23dB, Supplier Device Package: 0603, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CP0603A0902CNTR CP0603A0902CNTR Hersteller : KYOCERA AVX CP0603-Series.pdf Signal Conditioning 0902MHz
auf Bestellung 5788 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Packaging: Cut Tape (CT)
Frequency: 890MHz ~ 915MHz
Insertion Loss: 0.35dB
Applications: GSM
Power - Max: 3W