Produkte > KYOCERA AVX > CP0603A0942DWTR
CP0603A0942DWTR
CP0603A0942DWTR KYOCERA AVX
cp0603smd.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: RF DIR COUPLER 925-960MHZ 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Frequency: 925MHz ~ 960MHz
Insertion Loss: 0.4dB
Applications: E-GSM
Power - Max: 3W
Coupling Factor: 14 ± 1dB
Coupler Type: Standard
Isolation: -28dB
Supplier Device Package: 0603
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CP0603A0942DWTR KYOCERA AVX
Description: RF DIR COUPLER 925-960MHZ 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Frequency: 925MHz ~ 960MHz, Insertion Loss: 0.4dB, Applications: E-GSM, Power - Max: 3W, Coupling Factor: 14 ± 1dB, Coupler Type: Standard, Isolation: -28dB, Supplier Device Package: 0603, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote CP0603A0942DWTR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CP0603A0942DWTR Hersteller : AVX cp0603smd-776720.pdf Signal Conditioning 0942MHz