Produkte > CUI DEVICES > CP073450-238
CP073450-238
CP073450-238 CUI Devices
cp07-m.pdf
Hersteller: CUI Devices
Description: PELTIER, 3.4 X 5 X 2.38 MM, 0.7
Features: Lead Wires, Non-Sealed
Packaging: Box
Size / Dimension: Rectangular - 3.40mm L x 5.00mm W
Operating Temperature: 150°C
Height: 2.38mm
Delta Tmax @ Th: 70°C @ 27°C
Qmax @ Th: 0.4W @ 27°C
Part Status: Active
Current - Max: 0.7 A
Voltage - Max: 1 V
Resistance: 1.04 Ohms
auf Bestellung 118 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CP073450-238 CUI Devices
Description: PELTIER, 3.4 X 5 X 2.38 MM, 0.7, Features: Lead Wires, Non-Sealed, Packaging: Box, Size / Dimension: Rectangular - 3.40mm L x 5.00mm W, Operating Temperature: 150°C, Height: 2.38mm, Delta Tmax @ Th: 70°C @ 27°C, Qmax @ Th: 0.4W @ 27°C, Part Status: Active, Current - Max: 0.7 A, Voltage - Max: 1 V, Resistance: 1.04 Ohms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CP073450-238 CP073450-238 Hersteller : CUI Devices cp07_m-2306831.pdf Thermoelectric Peltier Modules peltier, 3.4 x 5 x 2.38 mm, 0.7 A, wire leads
auf Bestellung 55 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
CP073450-238 CP073450-238 Hersteller : Same Sky cp07_m.pdf Thermoelectric Peltier Modules peltier, 3.4 x 5 x 2.38 mm, 0.7 A, wire leads
auf Bestellung 64 Stücke:
CP073450-238 CP073450-238 Hersteller : CUI DEVICES cp07-m.pdf Thermoelectric Module 3.6A 16.7V