Produkte > CUI DEVICES > CP074933-238
CP074933-238
CP074933-238 CUI Devices
cp07-m.pdf
Hersteller: CUI Devices
Description: PELTIER, 4.9 X 3.3 X 2.38 MM, 0.
Packaging: Box
Features: Lead Wires, Non-Sealed
Size / Dimension: Rectangular - 4.90mm L x 3.30mm W
Operating Temperature: 150°C
Height: 2.38mm
Delta Tmax @ Th: 70°C @ 27°C
Qmax @ Th: 0.6W @ 27°C
Current - Max: 0.7 A
Voltage - Max: 1.3 V
Resistance: 1.43 Ohms
auf Bestellung 40 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details CP074933-238 CUI Devices
Category: Peltier modules, Description: Module: Peltier; 1.3V; 700mA; 4.9x3.3x2.38mm; 700mW; Al2O3; 77°C, Body dimensions: 4.9x3.3x2.38mm, Contact material: ceramics, Type of semiconductor module: Peltier, Cable length: 0.005m, Resistance: 1.43Ω, Max. operating current: 700mA, Max. heat pump capacity: 700mW, Max. operating voltage: 1.3V, Max. temperature difference: 77°C, Material: Al2O3.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CP074933-238 CP074933-238 Hersteller : CUI Devices cp07_m-2306831.pdf Thermoelectric Peltier Modules peltier, 4.9 x 3.3 x 2.38 mm, 0.7 A, wire leads
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
CP074933-238 CP074933-238 Hersteller : CUI DEVICES cp07-m.pdf Thermoelectric Module 3.6A 16.7V
Produkt ist nicht verfügbar
CP074933-238 Hersteller : Same Sky cp07-m.pdf Category: Peltier modules
Description: Module: Peltier; 1.3V; 700mA; 4.9x3.3x2.38mm; 700mW; Al2O3; 77°C
Body dimensions: 4.9x3.3x2.38mm
Contact material: ceramics
Type of semiconductor module: Peltier
Cable length: 0.005m
Resistance: 1.43Ω
Max. operating current: 700mA
Max. heat pump capacity: 700mW
Max. operating voltage: 1.3V
Max. temperature difference: 77°C