Produkte > CUI DEVICES > CP074965-239
CP074965-239
CP074965-239 CUI Devices
cp07-m.pdf
Hersteller: CUI Devices
Description: PELTIER, 4.9 X 6.5 X 2.39 MM, 0.
Packaging: Box
Features: Lead Wires, Non-Sealed
Size / Dimension: Rectangular - 4.90mm L x 6.50mm W
Operating Temperature: 150°C
Height: 2.38mm
Delta Tmax @ Th: 70°C @ 27°C
Qmax @ Th: 0.9W @ 27°C
Current - Max: 0.7 A
Voltage - Max: 2.1 V
Resistance: 2.35 Ohms
auf Bestellung 20 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details CP074965-239 CUI Devices
Description: PELTIER, 4.9 X 6.5 X 2.39 MM, 0., Packaging: Box, Features: Lead Wires, Non-Sealed, Size / Dimension: Rectangular - 4.90mm L x 6.50mm W, Operating Temperature: 150°C, Height: 2.38mm, Delta Tmax @ Th: 70°C @ 27°C, Qmax @ Th: 0.9W @ 27°C, Current - Max: 0.7 A, Voltage - Max: 2.1 V, Resistance: 2.35 Ohms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CP074965-239 CP074965-239 Hersteller : CUI Devices cp07_m-2306831.pdf Thermoelectric Peltier Modules peltier, 4.9 x 6.5 x 2.39 mm, 0.7 A, wire leads
auf Bestellung 49 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
CP074965-239 CP074965-239 Hersteller : CUI DEVICES cp07-m.pdf Thermoelectric Module 3.6A 16.7V