Produkte > SAME SKY > CP076581-238
CP076581-238
CP076581-238 Same Sky
cp07_m.pdf
Hersteller: Same Sky
Thermoelectric Peltier Modules peltier, 6.5 x 8.1 x 2.38 mm, 0.7 A, wire leads
auf Bestellung 64 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details CP076581-238 Same Sky
Description: PELTIER, 6.5 X 8.1 X 2.38 MM, 0., Packaging: Box, Features: Lead Wires, Non-Sealed, Size / Dimension: Rectangular - 6.50mm L x 8.10mm W, Operating Temperature: 150°C, Height: 2.38mm, Delta Tmax @ Th: 70°C @ 27°C, Qmax @ Th: 1.7W @ 27°C, Current - Max: 0.7 A, Voltage - Max: 3.9 V, Resistance: 4.17 Ohms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CP076581-238 CP076581-238 Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) cp07-m.pdf Description: PELTIER, 6.5 X 8.1 X 2.38 MM, 0.
Packaging: Box
Features: Lead Wires, Non-Sealed
Size / Dimension: Rectangular - 6.50mm L x 8.10mm W
Operating Temperature: 150°C
Height: 2.38mm
Delta Tmax @ Th: 70°C @ 27°C
Qmax @ Th: 1.7W @ 27°C
Current - Max: 0.7 A
Voltage - Max: 3.9 V
Resistance: 4.17 Ohms
auf Bestellung 57 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
CP076581-238 CP076581-238 Hersteller : CUI DEVICES cp07-m.pdf Thermoelectric Module 3.6A 16.7V