Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > CP0805B0942AWTR
CP0805B0942AWTR
CP0805B0942AWTR KYOCERA AVX Components
cp0805smd.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
RF Couplers Uni-directional Coupling 20.5dB 0.925GHz to 0.96GHz 4-Pin Case 0805(2012Metric) T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CP0805B0942AWTR KYOCERA AVX Components
Description: RF DIR COUPLER 925-960MHZ 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Frequency: 925MHz ~ 960MHz, Insertion Loss: 0.25dB, Applications: E-GSM, Power - Max: 3W, Coupling Factor: 20.5 ± 1dB, Coupler Type: Standard, Supplier Device Package: 0805, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote CP0805B0942AWTR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Frequency: 925MHz ~ 960MHz
Insertion Loss: 0.25dB
Applications: E-GSM
Power - Max: 3W
Coupling Factor: 20.5 ± 1dB
Coupler Type: Standard
Supplier Device Package: 0805
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
CP0805B0942AWTR CP0805B0942AWTR Hersteller : AVX cp0805smd-1144411.pdf Signal Conditioning 0942MHz