Produkte > KYOCERA AVX > CP0805B2442BWTR
CP0805B2442BWTR
CP0805B2442BWTR KYOCERA AVX
cp0805smd.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Signal Conditioning 2442MHz
auf Bestellung 9000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CP0805B2442BWTR KYOCERA AVX
Description: RF DIR COUPLER 2.4-2.484GHZ 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Frequency: 2.4GHz ~ 2.484GHz, Insertion Loss: 0.4dB, Applications: Wireless LAN, Power - Max: 3W, Coupling Factor: 14 ± 1dB, Coupler Type: Standard, Isolation: -29dB, Return Loss: -22dB, Supplier Device Package: 0805, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Frequency: 2.4GHz ~ 2.484GHz
Insertion Loss: 0.4dB
Applications: Wireless LAN
Power - Max: 3W
Coupling Factor: 14 ± 1dB
Coupler Type: Standard
Isolation: -29dB
Return Loss: -22dB
Supplier Device Package: 0805
Part Status: Active
auf Bestellung 67 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
CP0805B2442BWTR CP0805B2442BWTR Hersteller : KYOCERA AVX Components cp0805smd.pdf RF Couplers Uni-directional Coupling 14dB 2.4GHz to 2.484GHz 4-Pin Case 0805(2012Metric) T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Frequency: 2.4GHz ~ 2.484GHz
Insertion Loss: 0.4dB
Applications: Wireless LAN
Power - Max: 3W