Produkte > SAME SKY > CP101-4036
CP101-4036
CP101-4036 Same Sky
cp101_4036.pdf
Hersteller: Same Sky
Thermoelectric Peltier Modules peltier, 40 x 40 x 3.6 mm, 10.1 A, wire leads
auf Bestellung 23 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CP101-4036 Same Sky
Description: PELTIER, 40 X 40 X 3.6 MM, 10.1, Features: Lead Wires, Sealed, Packaging: Box, Size / Dimension: Square - 40.00mm L x 40.00mm W, Type: TEC (Thermoelectric Cooler), Height: 3.60mm, Delta Tmax @ Th: 70°C @ 27°C, Qmax @ Th: 101.1W @ 27°C, Current - Max: 10.1 A, Voltage - Max: 16 V, Resistance: 1.25 Ohms, Number of Stages: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CP101-4036 CP101-4036 Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) cp101-4036.pdf Description: PELTIER, 40 X 40 X 3.6 MM, 10.1
Features: Lead Wires, Sealed
Packaging: Box
Size / Dimension: Square - 40.00mm L x 40.00mm W
Type: TEC (Thermoelectric Cooler)
Height: 3.60mm
Delta Tmax @ Th: 70°C @ 27°C
Qmax @ Th: 101.1W @ 27°C
Current - Max: 10.1 A
Voltage - Max: 16 V
Resistance: 1.25 Ohms