Produkte > CUI DEVICES > CP144044
CP144044
CP144044 CUI Devices
cp140.pdf
Hersteller: CUI Devices
Description: PELTIER, 40 X 40 X 4.4, 14 A, WI
Packaging: Tray
Features: Lead Wires, Sealed - Silicone RTV
Size / Dimension: Square - 40.00mm L x 40.00mm W
Height: 4.40mm
Delta Tmax @ Th: 70°C @ 27°C
Qmax @ Th: 67.0W @ 27°C
Current - Max: 14 A
Voltage - Max: 8.6 V
Resistance: 490 mOhms
Number of Stages: 1
auf Bestellung 110 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CP144044 CUI Devices
Description: PELTIER, 40 X 40 X 4.4, 14 A, WI, Packaging: Tray, Features: Lead Wires, Sealed - Silicone RTV, Size / Dimension: Square - 40.00mm L x 40.00mm W, Height: 4.40mm, Delta Tmax @ Th: 70°C @ 27°C, Qmax @ Th: 67.0W @ 27°C, Current - Max: 14 A, Voltage - Max: 8.6 V, Resistance: 490 mOhms, Number of Stages: 1.
Weitere Produktangebote CP144044
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CP144044 CP144044 Hersteller : Same Sky cp140.pdf Thermoelectric Peltier Modules peltier, 40 x 40 x 4.4, 14 A, wire leads, arcTEC