Produkte > CUI DEVICES > CP151188-271
CP151188-271
CP151188-271 CUI DEVICES
cp15-m.pdf
Hersteller: CUI DEVICES
Thermoelectric Module 3.6A 16.7V
auf Bestellung 60 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CP151188-271 CUI DEVICES
Description: PELTIER, 11 X 8.8 X 2.71 MM, 1.5, Packaging: Box, Features: Lead Wires, Non-Sealed, Size / Dimension: Rectangular - 11.00mm L x 8.80mm W, Height: 2.71mm, Delta Tmax @ Th: 70°C @ 27°C, Qmax @ Th: 3.2W @ 27°C, Part Status: Active, Current - Max: 1.5 A, Voltage - Max: 3.8 V, Resistance: 1.93 Ohms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CP151188-271 CP151188-271 Hersteller : CUI DEVICES cp15-m.pdf Thermoelectric Module 3.6A 16.7V
auf Bestellung 60 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
CP151188-271 CP151188-271 Hersteller : CUI Devices cp15_m-2306726.pdf Thermoelectric Peltier Modules peltier, 11 x 8.8 x 2.71 mm, 1.5 A, wire leads
auf Bestellung 25 Stücke:
CP151188-271 CP151188-271 Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) cp15-m.pdf Description: PELTIER, 11 X 8.8 X 2.71 MM, 1.5
Packaging: Box
Features: Lead Wires, Non-Sealed
Size / Dimension: Rectangular - 11.00mm L x 8.80mm W
Height: 2.71mm
Delta Tmax @ Th: 70°C @ 27°C
Qmax @ Th: 3.2W @ 27°C
Part Status: Active
Current - Max: 1.5 A
Voltage - Max: 3.8 V
Resistance: 1.93 Ohms