CP1881-222
CP1881-222 Same Sky (Formerly CUI Devices)
cp18-m.pdf
Hersteller: Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: PELTIER, 8.1 X 8.1 X 2.22 MM, 1.
Features: Lead Wires, Non-Sealed
Packaging: Box
Size / Dimension: Square - 8.10mm L x 8.10mm W
Operating Temperature: 150°C
Height: 2.22mm
Delta Tmax @ Th: 70°C @ 27°C
Qmax @ Th: 3.8W @ 27°C
Part Status: Active
Current - Max: 1.8 A
Voltage - Max: 3.8 V
Resistance: 1.62 Ohms
Number of Stages: 1
auf Bestellung 37 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CP1881-222 Same Sky (Formerly CUI Devices)
Category: Peltier modules, Description: Module: Peltier; 3.8V; 1.8A; 8.1x8.1x2.22mm; 4.2W; Al2O3; Len: 0.05m, Material: Al2O3, Contact material: ceramics, Type of semiconductor module: Peltier, Body dimensions: 8.1x8.1x2.22mm, Cable length: 50mm, Resistance: 1.62Ω, Max. operating current: 1.8A, Max. operating voltage: 3.8V, Max. heat pump capacity: 4.2W, Max. temperature difference: 77°C.
Weitere Produktangebote CP1881-222
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CP1881-222 CP1881-222 Hersteller : CUI Devices cp18_m-2306865.pdf Thermoelectric Peltier Modules peltier, 8.1 x 8.1 x 2.22 mm, 1.8 A, wire leads
Produkt ist nicht verfügbar
CP1881-222 CP1881-222 Hersteller : Same Sky cp18_m.pdf Thermoelectric Peltier Modules peltier, 8.1 x 8.1 x 2.22 mm, 1.8 A, wire leads
Produkt ist nicht verfügbar
CP1881-222 Hersteller : Same Sky cp18-m.pdf Category: Peltier modules
Description: Module: Peltier; 3.8V; 1.8A; 8.1x8.1x2.22mm; 4.2W; Al2O3; Len: 0.05m
Material: Al2O3
Contact material: ceramics
Type of semiconductor module: Peltier
Body dimensions: 8.1x8.1x2.22mm
Cable length: 50mm
Resistance: 1.62Ω
Max. operating current: 1.8A
Max. operating voltage: 3.8V
Max. heat pump capacity: 4.2W
Max. temperature difference: 77°C