Produkte > OMNION POWER > CP2000AC54TEP
CP2000AC54TEP
CP2000AC54TEP OmniOn Power
cp2000ac54te_ds-3395788.pdf
Hersteller: OmniOn Power
Rack Mount Power Supplies 2000W +/-54Vdc 37A Rectifier POE
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CP2000AC54TEP OmniOn Power
Description: AC/DC CONVERTER 54V 2000W, Power (Watts): 2000W, Features: Adjustable Output, Hot Swappable, I2C Interface, Load Sharing, PFC, PMBus™, Remote Sense, Standby Output, Universal Input, Packaging: Box, Size / Dimension: 13.85" L x 4.00" W x 1.63" H (351.8mm x 101.6mm x 41.4mm), Mounting Type: Rack Mount, Voltage - Input: 90 ~ 140 VAC, 185 ~ 300 VAC, Type: Front End, Operating Temperature: -10°C ~ 75°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CE, Efficiency: 95%, Voltage - Output 1: 54V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Current - Output 1: 37 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CP2000AC54TEP CP2000AC54TEP Hersteller : OmniOn Power™ D0000027991 Description: AC/DC CONVERTER 54V 2000W
Power (Watts): 2000W
Packaging: Box
Size / Dimension: 13.85" L x 4.00" W x 1.63" H (351.8mm x 101.6mm x 41.4mm)
Mounting Type: Rack Mount
Voltage - Input: 90 ~ 140 VAC, 185 ~ 300 VAC
Type: Front End
Operating Temperature: -10°C ~ 75°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CE
Efficiency: 95%
Voltage - Output 1: 54V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 37 A
auf Bestellung 3 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
CP2000AC54TEP CP2000AC54TEP Hersteller : Adaptaflex cp2000ac54te_ds_20200730.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 54V 52.4A 2000W
Produkt ist nicht verfügbar