Produkte > OMNION POWER > CP3500AC54TEZ
CP3500AC54TEZ
CP3500AC54TEZ OmniOn Power
D0000025911
Hersteller: OmniOn Power
Rack Mount Power Supplies 3500W +/-54Vout PMBus/I2C/RS485
auf Bestellung 34 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CP3500AC54TEZ OmniOn Power
Description: AC/DC CONVERTER 54V 3500W, Packaging: Box, Power (Watts): 3500W, Features: 80 Plus® Gold, Adjustable Output, Hot Swappable, I2C Interface, Load Sharing, PMBus™ PFC, Remote On/Off, Remote Sense, Standby, Size / Dimension: 13.85" L x 4.00" W x 1.63" H (351.2mm x 101.6mm x 41.4mm), Mounting Type: Rack Mount, Voltage - Input: 90 ~ 140 VAC, 185 ~ 300 VAC, Type: Front End, Operating Temperature: -10°C ~ 75°C, Applications: ITE (Commercial), Efficiency: 91%, Voltage - Output 1: 54V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Current - Output 1: 64.8 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CP3500AC54TEZ CP3500AC54TEZ Hersteller : OmniOn Power™ D0000025911 Description: AC/DC CONVERTER 54V 3500W
Packaging: Box
Power (Watts): 3500W
Size / Dimension: 13.85" L x 4.00" W x 1.63" H (351.2mm x 101.6mm x 41.4mm)
Mounting Type: Rack Mount
Voltage - Input: 90 ~ 140 VAC, 185 ~ 300 VAC
Type: Front End
Operating Temperature: -10°C ~ 75°C
Applications: ITE (Commercial)
Efficiency: 91%
Voltage - Output 1: 54V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 64.8 A
auf Bestellung 61 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
CP3500AC54TEZ CP3500AC54TEZ Hersteller : Adaptaflex cp3500ac54te_ds.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 54V 64.8A 3500W