Produkte > SAME SKY > CP394044365
CP394044365
CP394044365 Same Sky
cp39h.pdf
Hersteller: Same Sky
Thermoelectric Peltier Modules peltier, 40 x 44 x 3.65, 3.9 A, wire leads, arcTEC
auf Bestellung 81 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CP394044365 Same Sky
Category: Peltier modules, Description: Module: Peltier; 32.5V; 3.9A; 44x40.5x3.65mm; 80W; Al2O3; 22AWG, Contact material: ceramics, Type of semiconductor module: Peltier, Body dimensions: 44x40.5x3.65mm, Cable length: 0.1m, Max. operating current: 3.9A, Resistance: 6.95Ω, Wire size: 22AWG, Max. operating voltage: 32.5V, Max. temperature difference: 77°C, Max. heat pump capacity: 80W, Material: Al2O3.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CP394044365 CP394044365 Hersteller : CUI Devices cp39h-1777292.pdf Thermoelectric Peltier Modules peltier, 40 x 44 x 3.65, 3.9 A, wire leads, arcTEC
auf Bestellung 20 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
CP394044365 CP394044365 Hersteller : CUI Devices cp39h.pdf Description: PELTIER, 40 X 44 X 3.65, 3.9 A,
Features: Lead Wires, Sealed - Silicone RTV
Packaging: Box
Size / Dimension: Rectangular - 44.00mm L x 40.50mm W
Height: 3.65mm
Delta Tmax @ Th: 70°C @ 27°C
Qmax @ Th: 71.8W @ 27°C
Part Status: Active
Current - Max: 3.9 A
Voltage - Max: 32.5 V
Resistance: 6.95 Ohms
Number of Stages: 1
auf Bestellung 22 Stücke:
CP394044365 Hersteller : Same Sky cp39h.pdf Category: Peltier modules
Description: Module: Peltier; 32.5V; 3.9A; 44x40.5x3.65mm; 80W; Al2O3; 22AWG
Contact material: ceramics
Type of semiconductor module: Peltier
Body dimensions: 44x40.5x3.65mm
Cable length: 0.1m
Max. operating current: 3.9A
Resistance: 6.95Ω
Wire size: 22AWG
Max. operating voltage: 32.5V
Max. temperature difference: 77°C
Max. heat pump capacity: 80W