Produkte > CUI DEVICES > CP454375
CP454375
CP454375 CUI Devices
cp45h-1776875.pdf
Hersteller: CUI Devices
Thermoelectric Peltier Modules peltier, 40 x 40 x 3.75, 4.5 A, wire leads, arcTEC
auf Bestellung 13 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CP454375 CUI Devices
Description: PELTIER, 40 X 40 X 3.75, 4.5 A,, Features: Lead Wires, Sealed - Silicone RTV, Packaging: Box, Size / Dimension: Square - 40.00mm L x 40.00mm W, Height: 3.75mm, Delta Tmax @ Th: 70°C @ 27°C, Qmax @ Th: 50.7W @ 27°C, Part Status: Active, Current - Max: 4.5 A, Voltage - Max: 19.5 V, Resistance: 3.54 Ohms, Number of Stages: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CP454375 CP454375 Hersteller : CUI Devices cp45h.pdf Description: PELTIER, 40 X 40 X 3.75, 4.5 A,
Features: Lead Wires, Sealed - Silicone RTV
Packaging: Box
Size / Dimension: Square - 40.00mm L x 40.00mm W
Height: 3.75mm
Delta Tmax @ Th: 70°C @ 27°C
Qmax @ Th: 50.7W @ 27°C
Part Status: Active
Current - Max: 4.5 A
Voltage - Max: 19.5 V
Resistance: 3.54 Ohms