Produkte > SAME SKY > CP455535H
CP455535H
CP455535H SAME SKY
cp45h.pdf
Hersteller: SAME SKY
Thermoelectric Module 4.5A 15.7V
auf Bestellung 35 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CP455535H SAME SKY
Description: PELTIER, 50 X 50 X 5.35 MM, 4.5, Features: Lead Wires, Sealed - Silicone RTV, Packaging: Box, Size / Dimension: Square - 50.00mm L x 50.00mm W, Operating Temperature: 100°C, Height: 5.35mm, Delta Tmax @ Th: 70°C @ 27°C, Qmax @ Th: 41.0W @ 27°C, Part Status: Active, Current - Max: 4.5 A, Voltage - Max: 15.7 V, Resistance: 2.5 Ohms, Number of Stages: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CP455535H CP455535H Hersteller : SAME SKY cp45h.pdf Thermoelectric Module 4.5A 15.7V
auf Bestellung 35 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
CP455535H CP455535H Hersteller : CUI Devices cp45h-1776875.pdf Thermoelectric Peltier Modules 50x50x5.35mm 4.5A Wire leads arcTEC
auf Bestellung 53 Stücke:
CP455535H CP455535H Hersteller : Same Sky cp45h-3509393.pdf Thermoelectric Peltier Modules 50x50x5.35mm 4.5A Wire leads arcTEC
auf Bestellung 50 Stücke:
CP455535H CP455535H Hersteller : CUI Devices cp45h.pdf Description: PELTIER, 50 X 50 X 5.35 MM, 4.5
Features: Lead Wires, Sealed - Silicone RTV
Packaging: Box
Size / Dimension: Square - 50.00mm L x 50.00mm W
Operating Temperature: 100°C
Height: 5.35mm
Delta Tmax @ Th: 70°C @ 27°C
Qmax @ Th: 41.0W @ 27°C
Part Status: Active
Current - Max: 4.5 A
Voltage - Max: 15.7 V
Resistance: 2.5 Ohms
Number of Stages: 1
auf Bestellung 66 Stücke: