Produkte > CUI DEVICES > CP502550665-2
CP502550665-2
CP502550665-2 CUI Devices
cp50_2-1777109.pdf
Hersteller: CUI Devices
Thermoelectric Peltier Modules 25.5x50x6.65mm 5.0A Wires 2 Stage arcTEC
auf Bestellung 33 Stücke:
Lieferzeit 47-51 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CP502550665-2 CUI Devices
Category: Peltier modules, Description: Module: Peltier; 12.8V; 5A; 50x26.25x6.65mm; 25W; Al2O3; 20AWG; 92°C, Operating temperature: max. 100°C, Type of semiconductor module: Peltier, Body dimensions: 50x26.25x6.65mm, Cable length: 0.1m, Resistance: 2.4Ω, Max. operating voltage: 12.8V, Max. operating current: 5A, Max. heat pump capacity: 25W, Wire size: 20AWG, Max. temperature difference: 92°C, Material: Al2O3, Contact material: ceramics.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CP502550665-2 CP502550665-2 Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) cp50-2.pdf Description: PELTIER, 25.5 X 50 X 6.65 MM, 5.
Packaging: Box
Features: Lead Wires, Sealed - Silicone RTV
Size / Dimension: Rectangular - 50.00mm L x 26.25mm W
Operating Temperature: 100°C
Height: 6.65mm
Delta Tmax @ Th: 82°C @ 27°C
Qmax @ Th: 23.0W @ 27°C
Current - Max: 5 A
Voltage - Max: 12.8 V
Resistance: 2.4 Ohms
Number of Stages: 2
Type: TEC (Thermoelectric Cooler)
auf Bestellung 41 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
CP502550665-2 CP502550665-2 Hersteller : Same Sky cp50_2.pdf Thermoelectric Peltier Modules 25.5x50x6.65mm 5.0A Wires 2 Stage arcTEC
auf Bestellung 47 Stücke:
CP502550665-2
Produktcode: 150358
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
cp50-2.pdf Verschiedene Bauteile > Other components 3
Produkt ist nicht verfügbar
CP502550665-2 CP502550665-2 Hersteller : SAME SKY cp502.pdf Thermoelectric Module 5A 12.8V
Produkt ist nicht verfügbar
CP502550665-2 Hersteller : Same Sky cp50-2.pdf Category: Peltier modules
Description: Module: Peltier; 12.8V; 5A; 50x26.25x6.65mm; 25W; Al2O3; 20AWG; 92°C
Operating temperature: max. 100°C
Type of semiconductor module: Peltier
Body dimensions: 50x26.25x6.65mm
Cable length: 0.1m
Resistance: 2.4Ω
Max. operating voltage: 12.8V
Max. operating current: 5A
Max. heat pump capacity: 25W
Wire size: 20AWG
Max. temperature difference: 92°C