CP5030395
CP5030395 Same Sky (Formerly CUI Devices)
cp50.pdf
Hersteller: Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: PELTIER, 30 X 30 X 3.95, 5 A, WI
Packaging: Box
Features: Lead Wires, Sealed - Silicone RTV
Size / Dimension: Square - 30.00mm L x 30.00mm W
Type: TEC (Thermoelectric Cooler)
Height: 3.95mm
Delta Tmax @ Th: 70°C @ 27°C
Qmax @ Th: 35.0W @ 27°C
Current - Max: 5 A
Voltage - Max: 11.8 V
Resistance: 1.74 Ohms
Number of Stages: 1
auf Bestellung 113 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CP5030395 Same Sky (Formerly CUI Devices)
Category: Peltier modules, Description: Module: Peltier; 11.8V; 5A; 30x30x3.95mm; 38W; Al2O3; 20AWG; 77°C, Type of semiconductor module: Peltier, Body dimensions: 30x30x3.95mm, Cable length: 0.1m, Resistance: 1.74Ω, Max. operating voltage: 11.8V, Max. operating current: 5A, Max. heat pump capacity: 38W, Wire size: 20AWG, Max. temperature difference: 77°C, Material: Al2O3, Contact material: ceramics.
Weitere Produktangebote CP5030395
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CP5030395 CP5030395 Hersteller : CUI Devices cp50-1777613.pdf Thermoelectric Peltier Modules peltier, 30 x 30 x 3.95, 5 A, wire leads, arcTEC
Produkt ist nicht verfügbar
CP5030395 CP5030395 Hersteller : Same Sky cp50.pdf Thermoelectric Peltier Modules peltier, 30 x 30 x 3.95, 5 A, wire leads, arcTEC
Produkt ist nicht verfügbar
CP5030395 Hersteller : Same Sky cp50.pdf Category: Peltier modules
Description: Module: Peltier; 11.8V; 5A; 30x30x3.95mm; 38W; Al2O3; 20AWG; 77°C
Type of semiconductor module: Peltier
Body dimensions: 30x30x3.95mm
Cable length: 0.1m
Resistance: 1.74Ω
Max. operating voltage: 11.8V
Max. operating current: 5A
Max. heat pump capacity: 38W
Wire size: 20AWG
Max. temperature difference: 77°C