Produkte > RALTRON ELECTRONICS > CP5032-125.000-2.5-25-X-T-TR
CP5032-125.000-2.5-25-X-T-TR
CP5032-125.000-2.5-25-X-T-TR Raltron Electronics
CP5032-125.000-2.5-25-X-T-TR.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: XTAL OSC XO 125MHZ 2.5V LVPECL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVPECL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 2.5V
Current - Supply (Max): 80mA
Height - Seated (Max): 0.051" (1.30mm)
Frequency: 125 MHz
Base Resonator: Crystal
auf Bestellung 200 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 100
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CP5032-125.000-2.5-25-X-T-TR Raltron Electronics
Description: XTAL OSC XO 125MHZ 2.5V LVPECL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVPECL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 2.5V, Current - Supply (Max): 80mA, Height - Seated (Max): 0.051" (1.30mm), Frequency: 125 MHz, Base Resonator: Crystal.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CP5032-125.000-2.5-25-X-T-TR CP5032-125.000-2.5-25-X-T-TR Hersteller : Raltron Electronics CP5032-125.000-2.5-25-X-T-TR.pdf Description: XTAL OSC XO 125MHZ 2.5V LVPECL
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVPECL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 2.5V
Current - Supply (Max): 80mA
Frequency: 125 MHz