Produkte > SAME SKY > CP6030395
CP6030395
CP6030395 Same Sky
cp60h-3509783.pdf
Hersteller: Same Sky
Thermoelectric Peltier Modules peltier, 30 x 30 x 3.95, 6 A, wire leads, arcTEC
auf Bestellung 188 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CP6030395 Same Sky
Description: PELTIER, 30 X 30 X 3.95, 6 A, WI, Packaging: Box, Features: Lead Wires, Sealed - Silicone RTV, Size / Dimension: Square - 30.00mm L x 30.00mm W, Height: 3.95mm, Delta Tmax @ Th: 70°C @ 27°C, Qmax @ Th: 41.5W @ 27°C, Part Status: Active, Current - Max: 6 A, Voltage - Max: 11.8 V, Resistance: 1.65 Ohms, Number of Stages: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CP6030395 CP6030395 Hersteller : CUI Devices cp60h-1777175.pdf Thermoelectric Peltier Modules peltier, 30 x 30 x 3.95, 6 A, wire leads, arcTEC
auf Bestellung 116 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
CP6030395 CP6030395 Hersteller : CUI Devices cp60h.pdf Description: PELTIER, 30 X 30 X 3.95, 6 A, WI
Packaging: Box
Features: Lead Wires, Sealed - Silicone RTV
Size / Dimension: Square - 30.00mm L x 30.00mm W
Height: 3.95mm
Delta Tmax @ Th: 70°C @ 27°C
Qmax @ Th: 41.5W @ 27°C
Part Status: Active
Current - Max: 6 A
Voltage - Max: 11.8 V
Resistance: 1.65 Ohms