CP604020395H
CP604020395H Same Sky (Formerly CUI Devices)
cp60h.pdf
Hersteller: Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: PELTIER, 40 X 20 X 3.95 MM, 6.0
Packaging: Box
Features: Lead Wires, Sealed - Silicone RTV
Size / Dimension: Rectangular - 40.00mm L x 20.00mm W
Operating Temperature: 80°C
Height: 3.95mm
Delta Tmax @ Th: 70°C @ 27°C
Qmax @ Th: 27.5W @ 27°C
Part Status: Active
Current - Max: 6 A
Voltage - Max: 7.6 V
Resistance: 1.09 Ohms
Number of Stages: 1
Type: TEC (Thermoelectric Cooler)
auf Bestellung 244 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CP604020395H Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: PELTIER, 40 X 20 X 3.95 MM, 6.0, Packaging: Box, Features: Lead Wires, Sealed - Silicone RTV, Size / Dimension: Rectangular - 40.00mm L x 20.00mm W, Operating Temperature: 80°C, Height: 3.95mm, Delta Tmax @ Th: 70°C @ 27°C, Qmax @ Th: 27.5W @ 27°C, Part Status: Active, Current - Max: 6 A, Voltage - Max: 7.6 V, Resistance: 1.09 Ohms, Number of Stages: 1, Type: TEC (Thermoelectric Cooler).
Weitere Produktangebote CP604020395H
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CP604020395H CP604020395H Hersteller : CUI DEVICES cp60h.pdf Single-Stage Peltier Module, 40 x 20 x 3.95 mm, 6.0 A Input with Leads
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
CP604020395H CP604020395H Hersteller : Same Sky cp60h.pdf Thermoelectric Peltier Modules 40x20x3.95mm 6A Wire leads arcTEC