Produkte > CUI DEVICES > CP604060395
CP604060395
CP604060395 CUI Devices
cp60h-1777175.pdf
Hersteller: CUI Devices
Thermoelectric Peltier Modules peltier, 40 x 60 x 3.95, 6 A, wire leads, arcTEC
auf Bestellung 89 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details CP604060395 CUI Devices
Description: PELTIER, 40 X 60 X 3.95, 6 A, WI, Packaging: Box, Features: Lead Wires, Sealed - Silicone RTV, Size / Dimension: Rectangular - 60.00mm L x 40.00mm W, Height: 3.95mm, Delta Tmax @ Th: 70°C @ 27°C, Qmax @ Th: 80.2W @ 27°C, Part Status: Active, Current - Max: 6 A, Voltage - Max: 23.6 V, Resistance: 3.3 Ohms, Number of Stages: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CP604060395 CP604060395 Hersteller : Same Sky cp60h.pdf Thermoelectric Peltier Modules peltier, 40 x 60 x 3.95, 6 A, wire leads, arcTEC
auf Bestellung 60 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
CP604060395 CP604060395 Hersteller : CUI Devices cp60h.pdf Description: PELTIER, 40 X 60 X 3.95, 6 A, WI
Packaging: Box
Features: Lead Wires, Sealed - Silicone RTV
Size / Dimension: Rectangular - 60.00mm L x 40.00mm W
Height: 3.95mm
Delta Tmax @ Th: 70°C @ 27°C
Qmax @ Th: 80.2W @ 27°C
Part Status: Active
Current - Max: 6 A
Voltage - Max: 23.6 V
Resistance: 3.3 Ohms
Number of Stages: 1
auf Bestellung 64 Stücke:
CP604060395 CP604060395 Hersteller : CUI DEVICES cp60h.pdf Thermoelectric Module 6A