Produkte > CUI DEVICES > CP604395H
CP604395H
CP604395H CUI Devices
cp60h-1777175.pdf
Hersteller: CUI Devices
Thermoelectric Peltier Modules 40x40x3.95mm peltier 15.7Vin 6A high per
auf Bestellung 146 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details CP604395H CUI Devices
Description: PELTIER, 40 X 40 X 3.95 MM, 6 A,, Features: Lead Wires, Sealed - Silicone RTV, Packaging: Tray, Size / Dimension: Square - 40.00mm L x 40.00mm W, Operating Temperature: 80°C, Height: 3.94mm, Delta Tmax @ Th: 70°C @ 27°C, Qmax @ Th: 55.6W @ 27°C, Current - Max: 6 A, Voltage - Max: 15.7 V, Resistance: 2.2 Ohms, Number of Stages: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CP604395H CP604395H Hersteller : Same Sky cp60h.pdf Thermoelectric Peltier Modules 40x40x3.95mm peltier 15.7Vin 6A high per
auf Bestellung 309 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
CP604395H CP604395H Hersteller : CUI DEVICES cp60h.pdf Single-Stage Peltier Module, 40 x 40 x 3.95 mm, 6.0 A Input with Leads
auf Bestellung 97 Stücke:
Mindestbestellmenge: 3
CP604395H CP604395H Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) cp60h.pdf Description: PELTIER, 40 X 40 X 3.95 MM, 6 A,
Features: Lead Wires, Sealed - Silicone RTV
Packaging: Tray
Size / Dimension: Square - 40.00mm L x 40.00mm W
Operating Temperature: 80°C
Height: 3.94mm
Delta Tmax @ Th: 70°C @ 27°C
Qmax @ Th: 55.6W @ 27°C
Current - Max: 6 A
Voltage - Max: 15.7 V
Resistance: 2.2 Ohms
Number of Stages: 1
auf Bestellung 161 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar