Produkte > CUI DEVICES > CP6055354
CP6055354
CP6055354 CUI Devices
cp60h-1777175.pdf
Hersteller: CUI Devices
Thermoelectric Peltier Modules peltier, 55 x 55 x 4.1, 6 A, wire leads, arcTEC
auf Bestellung 83 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CP6055354 CUI Devices
Description: PELTIER, 55 X 55 X 4.1, 6 A, WIR, Packaging: Box, Features: Lead Wires, Sealed - Silicone RTV, Size / Dimension: Square - 55.00mm L x 55.00mm W, Height: 4.10mm, Delta Tmax @ Th: 70°C @ 27°C, Qmax @ Th: 126.0W @ 27°C, Current - Max: 6 A, Voltage - Max: 35.4 V, Resistance: 4.95 Ohms, Number of Stages: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CP6055354 CP6055354 Hersteller : Same Sky cp60h-3509783.pdf Thermoelectric Peltier Modules peltier, 55 x 55 x 4.1, 6 A, wire leads, arcTEC
auf Bestellung 88 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
CP6055354 CP6055354 Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) cp60h.pdf Description: PELTIER, 55 X 55 X 4.1, 6 A, WIR
Packaging: Box
Features: Lead Wires, Sealed - Silicone RTV
Size / Dimension: Square - 55.00mm L x 55.00mm W
Height: 4.10mm
Delta Tmax @ Th: 70°C @ 27°C
Qmax @ Th: 126.0W @ 27°C
Current - Max: 6 A
Voltage - Max: 35.4 V
Resistance: 4.95 Ohms