CP6125L30A
CP6125L30A Eaton - Electronics Division
283_C3225524.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: CP6125L; SMD FUSE 30A
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, Square End Block
Size / Dimension: 0.256" L x 0.102" W x 0.102" H (6.50mm x 2.60mm x 2.60mm)
Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Response Time: Fast Blow
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 500A
Current Rating (Amps): 30 A
Voltage Rating - DC: 72 V
Melting I²t: 900.0
auf Bestellung 30000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CP6125L30A Eaton - Electronics Division
Description: CP6125L; SMD FUSE 30A, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, Square End Block, Size / Dimension: 0.256" L x 0.102" W x 0.102" H (6.50mm x 2.60mm x 2.60mm), Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Response Time: Fast Blow, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 500A, Current Rating (Amps): 30 A, Voltage Rating - DC: 72 V, Melting I²t: 900.0.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CP6125L30A CP6125L30A Hersteller : Eaton - Electronics Division 283_C3225524.pdf Description: CP6125L; SMD FUSE 30A
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Response Time: Fast Blow
Current Rating (Amps): 30 A
Voltage Rating - DC: 72 V
Melting I²t: 900.0
auf Bestellung 30000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
CP6125L30A Hersteller : Bussmann / Eaton 283_C3225524.pdf Surface Mount Fuses CP6125L; SMD FUSE 30A
Produkt ist nicht verfügbar
CP6125L30A Hersteller : Eaton Electronics 283_C3225524.pdf Surface Mount Fuses CP6125L; SMD FUSE 30A