Produkte > CUI DEVICES > CP8530345
CP8530345
CP8530345 CUI Devices
cp85h.pdf
Hersteller: CUI Devices
Description: PELTIER, 30 X 30 X 3.45, 8.5 A,
Packaging: Box
Features: Lead Wires, Sealed - Silicone RTV
Size / Dimension: Square - 30.00mm L x 30.00mm W
Height: 3.45mm
Delta Tmax @ Th: 70°C @ 27°C
Qmax @ Th: 57.7W @ 27°C
Part Status: Active
Current - Max: 8.5 A
Voltage - Max: 11.8 V
Resistance: 1.15 Ohms
Number of Stages: 1
auf Bestellung 59 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details CP8530345 CUI Devices
Description: PELTIER, 30 X 30 X 3.45, 8.5 A,, Packaging: Box, Features: Lead Wires, Sealed - Silicone RTV, Size / Dimension: Square - 30.00mm L x 30.00mm W, Height: 3.45mm, Delta Tmax @ Th: 70°C @ 27°C, Qmax @ Th: 57.7W @ 27°C, Part Status: Active, Current - Max: 8.5 A, Voltage - Max: 11.8 V, Resistance: 1.15 Ohms, Number of Stages: 1.
Weitere Produktangebote CP8530345
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CP8530345 CP8530345 Hersteller : CUI Devices cp85h-1777661.pdf Thermoelectric Peltier Modules peltier, 30 x 30 x 3.45, 8.5 A, wire leads, arcTEC