Produkte > SAME SKY > CP853345H
CP853345H
CP853345H Same Sky
cp85h.pdf
Hersteller: Same Sky
Thermoelectric Peltier Modules 30x30x3.45mm peltier 8.8Vin 8.5A high pe
auf Bestellung 14 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details CP853345H Same Sky
Description: PELTIER, 30 X 30 X 3.45 MM, 8.5, Packaging: Box, Features: Lead Wires, Sealed - Silicone RTV, Size / Dimension: Square - 30.00mm L x 30.00mm W, Operating Temperature: 80°C, Height: 3.45mm, Delta Tmax @ Th: 70°C @ 27°C, Qmax @ Th: 43.1W @ 27°C, Current - Max: 8.5 A, Voltage - Max: 8.8 V, Resistance: 850 mOhms, Number of Stages: 1, Type: TEC (Thermoelectric Cooler).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CP853345H CP853345H Hersteller : CUI Devices cp85h-1777661.pdf Thermoelectric Peltier Modules 30x30x3.45mm peltier 8.8Vin 8.5A high pe
auf Bestellung 151 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
CP853345H CP853345H Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) cp85h.pdf Description: PELTIER, 30 X 30 X 3.45 MM, 8.5
Packaging: Box
Features: Lead Wires, Sealed - Silicone RTV
Size / Dimension: Square - 30.00mm L x 30.00mm W
Operating Temperature: 80°C
Height: 3.45mm
Delta Tmax @ Th: 70°C @ 27°C
Qmax @ Th: 43.1W @ 27°C
Current - Max: 8.5 A
Voltage - Max: 8.8 V
Resistance: 850 mOhms