CP854020345H
CP854020345H Same Sky (Formerly CUI Devices)
cp85h.pdf
Hersteller: Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: PELTIER, 40 X 20 X 3.45 MM, 8.5
Packaging: Box
Features: Lead Wires, Sealed - Silicone RTV
Size / Dimension: Rectangular - 40.00mm L x 20.00mm W
Operating Temperature: 80°C
Height: 3.45mm
Delta Tmax @ Th: 70°C @ 27°C
Qmax @ Th: 38.2W @ 27°C
Current - Max: 8.5 A
Voltage - Max: 7.6 V
Resistance: 750 mOhms
Number of Stages: 1
Type: TEC (Thermoelectric Cooler)
auf Bestellung 254 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CP854020345H Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: PELTIER, 40 X 20 X 3.45 MM, 8.5, Packaging: Box, Features: Lead Wires, Sealed - Silicone RTV, Size / Dimension: Rectangular - 40.00mm L x 20.00mm W, Operating Temperature: 80°C, Height: 3.45mm, Delta Tmax @ Th: 70°C @ 27°C, Qmax @ Th: 38.2W @ 27°C, Current - Max: 8.5 A, Voltage - Max: 7.6 V, Resistance: 750 mOhms, Number of Stages: 1, Type: TEC (Thermoelectric Cooler).
Weitere Produktangebote CP854020345H
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CP854020345H CP854020345H Hersteller : CUI Devices cp85h-1777661.pdf Thermoelectric Peltier Modules 40x20x3.45mm 8.5A Wire leads arcTEC
Produkt ist nicht verfügbar
CP854020345H CP854020345H Hersteller : Same Sky cp85h.pdf Thermoelectric Peltier Modules 40x20x3.45mm 8.5A Wire leads arcTEC