CP854345H
CP854345H Same Sky (Formerly CUI Devices)
cp85h.pdf
Hersteller: Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: PELTIER, 40 X 40 X 3.45 MM, 8.5
Features: Lead Wires, Sealed - Silicone RTV
Packaging: Box
Size / Dimension: Square - 40.00mm L x 40.00mm W
Type: TEC (Thermoelectric Cooler)
Operating Temperature: 80°C
Height: 3.45mm
Delta Tmax @ Th: 70°C @ 27°C
Qmax @ Th: 77.1W @ 27°C
Current - Max: 8.5 A
Voltage - Max: 15.7 V
Resistance: 1.5 Ohms
Number of Stages: 1
auf Bestellung 606 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details CP854345H Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: PELTIER, 40 X 40 X 3.45 MM, 8.5, Features: Lead Wires, Sealed - Silicone RTV, Packaging: Box, Size / Dimension: Square - 40.00mm L x 40.00mm W, Type: TEC (Thermoelectric Cooler), Operating Temperature: 80°C, Height: 3.45mm, Delta Tmax @ Th: 70°C @ 27°C, Qmax @ Th: 77.1W @ 27°C, Current - Max: 8.5 A, Voltage - Max: 15.7 V, Resistance: 1.5 Ohms, Number of Stages: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CP854345H CP854345H Hersteller : CUI Devices cp85h-1777661.pdf Thermoelectric Peltier Modules 40x40x3.45mm peltier 15.7Vin 8.5A high p
auf Bestellung 66 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
CP854345H CP854345H Hersteller : Same Sky cp85h-3509217.pdf Thermoelectric Peltier Modules 40x40x3.45mm peltier 15.7Vin 8.5A high p