Produkte > L-COM > CPCIDC13R-10A-2M
CPCIDC13R-10A-2M
CPCIDC13R-10A-2M L-com
CPCIDC13R-10A-2M_2D.pdf
Hersteller: L-com
Description: CH. PC - TYPE I DA/C13 RA - 10A
Packaging: Bag
Color: Black
Voltage Rating: 250V
Current Rating (Amps): 10A
Length: 6.56' (2.00m)
Wire Gauge: 18 AWG
1st Connector: GB2099, Right Angle
2nd Connector: IEC 320-C13, Right Angle
auf Bestellung 174 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CPCIDC13R-10A-2M L-com
Description: CH. PC - TYPE I DA/C13 RA - 10A, Packaging: Bag, Color: Black, Voltage Rating: 250V, Current Rating (Amps): 10A, Length: 6.56' (2.00m), Wire Gauge: 18 AWG, Shielding: Unshielded, Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots), Number of Conductors: 3, Cord Type: RVV, 1st Connector: GB2099, Right Angle, 2nd Connector: IEC 320-C13, Right Angle.
Weitere Produktangebote CPCIDC13R-10A-2M
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CPCIDC13R-10A-2M CPCIDC13R-10A-2M Hersteller : L-Com CPCIDC13R-10A-2M_2D.pdf AC Power Leads CH. PC - TYPE I DA/C13 RA - 10A - 2M