Produkte > L-COM > CPCRIDC13-10A-2M
CPCRIDC13-10A-2M
CPCRIDC13-10A-2M L-com
CPCRIDC13-10A-2M_2D.pdf
Hersteller: L-com
Description: CH. PC - ROUND TYPE I DA/C13 - 1
Packaging: Bag
Color: Black
Voltage Rating: 250V
Current Rating (Amps): 10A
Length: 6.56' (2.00m)
Wire Gauge: 18 AWG
Cord Type: RVV
1st Connector: GB2099, Right Angle
2nd Connector: IEC 320-C13
auf Bestellung 239 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CPCRIDC13-10A-2M L-com
Description: CH. PC - ROUND TYPE I DA/C13 - 1, Packaging: Bag, Color: Black, Voltage Rating: 250V, Current Rating (Amps): 10A, Length: 6.56' (2.00m), Wire Gauge: 18 AWG, Shielding: Unshielded, Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots), Number of Conductors: 3, Cord Type: RVV, 1st Connector: GB2099, Right Angle, 2nd Connector: IEC 320-C13.
Weitere Produktangebote CPCRIDC13-10A-2M
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CPCRIDC13-10A-2M CPCRIDC13-10A-2M Hersteller : L-Com CPCRIDC13-10A-2M_2D.pdf AC Power Leads CH. PC - ROUND TYPE I DA/C13 - 10A - 2M