Produkte > SUMIDA CORPORATION > CPFC11D60-100M08
CPFC11D60-100M08 Sumida Corporation
cpfc11d60.pdf
Hersteller: Sumida Corporation
DC COMMON MODE CHOKES
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CPFC11D60-100M08 Sumida Corporation
Description: CMC 6A 2LN 800 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.504" L x 0.461" W (12.80mm x 11.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Height (Max): 0.256" (6.50mm), Current Rating (Max): 6A, DC Resistance (DCR) (Max): 8mOhm, Part Status: Active, Impedance @ Frequency: 800 Ohms @ 100 MHz.
Weitere Produktangebote CPFC11D60-100M08
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CPFC11D60-100M08 Hersteller : Sumida America Components Inc. CPFC11D60.pdf Description: CMC 6A 2LN 800 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.504" L x 0.461" W (12.80mm x 11.70mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Height (Max): 0.256" (6.50mm)
Current Rating (Max): 6A
DC Resistance (DCR) (Max): 8mOhm
Part Status: Active
Impedance @ Frequency: 800 Ohms @ 100 MHz