Produkte > SUMIDA > CPFC54-510C
CPFC54-510C
CPFC54-510C Sumida
smdcs01082-1.pdf
Hersteller: Sumida
Common Mode Chokes / Filters
auf Bestellung 875 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CPFC54-510C Sumida
Description: CMC 51UH 600MA 2LN SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Horizontal, 4 Flat Lead, Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.374" L x 0.222" W (9.50mm x 5.65mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Height (Max): 0.193" (4.90mm), Current Rating (Max): 600mA, DC Resistance (DCR) (Max): 160mOhm (Typ), Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 51 µH @ 100 kHz.
Weitere Produktangebote CPFC54-510C
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CPFC54-510C Hersteller : Sumida Corporation cpfc54_eng_rev1.pdf Common Mode Chokes Dual 51uH 100kHz 0.6A 0.16Ohm DCR SMD
Produkt ist nicht verfügbar
CPFC54-510C Hersteller : Sumida America Components Inc. CPFC54.pdf Description: CMC 51UH 600MA 2LN SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Horizontal, 4 Flat Lead
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.374" L x 0.222" W (9.50mm x 5.65mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Height (Max): 0.193" (4.90mm)
Current Rating (Max): 600mA
DC Resistance (DCR) (Max): 160mOhm (Typ)
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 51 µH @ 100 kHz