CPFC6D36NP-100M06
CPFC6D36NP-100M06 Sumida America Components Inc.
CPFC6D36.pdf
Hersteller: Sumida America Components Inc.
Description: CMC 2.5A 2LN 600 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Horizontal, 4 J-Lead
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.244" L x 0.209" W (6.20mm x 5.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -20°C ~ 100°C
Height (Max): 0.150" (3.80mm)
Current Rating (Max): 2.5A
DC Resistance (DCR) (Max): 20mOhm
Part Status: Active
Impedance @ Frequency: 600 Ohms @ 100 MHz
auf Bestellung 73000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CPFC6D36NP-100M06 Sumida America Components Inc.
Description: CMC 2.5A 2LN 600 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Horizontal, 4 J-Lead, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.244" L x 0.209" W (6.20mm x 5.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -20°C ~ 100°C, Height (Max): 0.150" (3.80mm), Current Rating (Max): 2.5A, DC Resistance (DCR) (Max): 20mOhm, Part Status: Active, Impedance @ Frequency: 600 Ohms @ 100 MHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CPFC6D36NP-100M06 CPFC6D36NP-100M06 Hersteller : Sumida America Components Inc. CPFC6D36.pdf Description: CMC 2.5A 2LN 600 OHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Power Line
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Height (Max): 0.150" (3.80mm)
Current Rating (Max): 2.5A
Part Status: Active
auf Bestellung 73763 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
CPFC6D36NP-100M06 CPFC6D36NP-100M06 Hersteller : Sumida CPFC6D36-515425.pdf Common Mode Chokes / Filters 600Ohm 100MHz 2.5A
auf Bestellung 830 Stücke:
CPFC6D36NP-100M06 CPFC6D36NP-100M06 Hersteller : Sumida Corporation 185853935163717cpfc6d36.pdft1482159234.pdft1482159234.pdf Common Mode Chokes Dual 600Ohm 100MHz 2.5A 0.02Ohm DCR SMD
Produkt ist nicht verfügbar
CPFC6D36NP-100M06 Hersteller : Sumida CPFC6D36.pdf CMC 2.5A 2LN 600 OHM SMD Група товару: Протизавадні фільтри Од. вим: шт