Produkte > CUI DEVICES > CPI-137-12T
CPI-137-12T
CPI-137-12T CUI DEVICES
cpi-137-12t.pdf
Hersteller: CUI DEVICES
13 mm, 12 Vdc, 92 dB, Through Hole, Driving Circuit, Piezo Audio Indicator Buzzer
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 100
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CPI-137-12T CUI DEVICES
Description: BUZZER PIEZO 12V 13.90MM TH, Packaging: Tray, Size / Dimension: 0.547" Dia (13.90mm), Mounting Type: Through Hole, Frequency: 3.8kHz, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Sound Pressure Level (SPL): 92dB @ 12V, 10cm, Current - Supply: 18mA, Input Type: DC, Operating Mode: Single Tone, Voltage Range: 5 ~ 15V, Technology: Piezo, Termination: PC Pins, Ratings: Washable, Port Location: Top, Driver Circuitry: Indicator, Internally Driven, Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm), Part Status: Active, Voltage - Rated: 12 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CPI-137-12T CPI-137-12T Hersteller : CUI Devices cpi_137_12t-1777487.pdf Piezo Buzzers & Audio Indicators buzzer, 13.9 mm, 7.5 mm deep, P, 12 VDC, 92 dB, Through Hole, Audio Indicator
auf Bestellung 5554 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
CPI-137-12T CPI-137-12T Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) cpi-137-12t.pdf Description: BUZZER PIEZO 12V 13.90MM TH
Packaging: Tray
Size / Dimension: 0.547" Dia (13.90mm)
Mounting Type: Through Hole
Frequency: 3.8kHz
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Sound Pressure Level (SPL): 92dB @ 12V, 10cm
Current - Supply: 18mA
Input Type: DC
Operating Mode: Single Tone
Voltage Range: 5 ~ 15V
Technology: Piezo
Termination: PC Pins
Ratings: Washable
Port Location: Top
Driver Circuitry: Indicator, Internally Driven
Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm)
Part Status: Active
Voltage - Rated: 12 V
auf Bestellung 800 Stücke:
Mindestbestellmenge: 6
CPI-137-12T CPI-137-12T Hersteller : CUI DEVICES cpi-137-12t.pdf 13 mm, 12 Vdc, 92 dB, Through Hole, Driving Circuit, Piezo Audio Indicator Buzzer
Produkt ist nicht verfügbar