Produkte > CUI DEVICES > CPI-148-24-90T-67
CPI-148-24-90T-67
CPI-148-24-90T-67 CUI DEVICES
cpi-148-24-90t-67.pdf
Hersteller: CUI DEVICES
Audio Transducer Piezo 15VDC 28VDC 20mA 24VDC 90dB 3600Hz to 4600Hz Through Hole Pin Tray
auf Bestellung 153 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 91
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CPI-148-24-90T-67 CUI DEVICES
Description: BUZZER PIEZO 24V 13.9MM TH, Packaging: Box, Size / Dimension: 0.547" Dia (13.90mm), Mounting Type: Through Hole, Frequency: 4.1kHz, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Sound Pressure Level (SPL): 90dB @ 24V, 10cm, Current - Supply: 20mA, Input Type: DC, Operating Mode: Single Tone, Voltage Range: 15 ~ 28V, Technology: Piezo, Termination: PC Pins, Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof, Ratings: Washable, Port Location: Top, Driver Circuitry: Indicator, Internally Driven, Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm), Voltage - Rated: 24 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CPI-148-24-90T-67 CPI-148-24-90T-67 Hersteller : CUI DEVICES cpi-148-24-90t-67.pdf Audio Transducer Piezo 15VDC 28VDC 20mA 24VDC 90dB 3600Hz to 4600Hz Through Hole Pin Tray
auf Bestellung 153 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 91
CPI-148-24-90T-67 CPI-148-24-90T-67 Hersteller : CUI Devices cpi_148_24_90t_67-2887659.pdf Piezo Buzzers & Audio Indicators 13.9 mm, 24 Vdc, 90 dB, Through Hole, Piezo Audio Indicator Buzzer
auf Bestellung 2724 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
CPI-148-24-90T-67 CPI-148-24-90T-67 Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) cpi-148-24-90t-67.pdf Description: BUZZER PIEZO 24V 13.9MM TH
Packaging: Box
Size / Dimension: 0.547" Dia (13.90mm)
Mounting Type: Through Hole
Frequency: 4.1kHz
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Sound Pressure Level (SPL): 90dB @ 24V, 10cm
Current - Supply: 20mA
Input Type: DC
Operating Mode: Single Tone
Voltage Range: 15 ~ 28V
Technology: Piezo
Termination: PC Pins
Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof
Ratings: Washable
Port Location: Top
Driver Circuitry: Indicator, Internally Driven
Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm)
Voltage - Rated: 24 V
auf Bestellung 1034 Stücke:
Mindestbestellmenge: 7
CPI-148-24-90T-67 CPI-148-24-90T-67 Hersteller : Same Sky cpi_148_24_90t_67.pdf Buzzers & Audio Indicators - Board Mount 13.9 mm, 24 Vdc, 90 dB, Through Hole, Piezo Audio Indicator Buzzer