Produkte > SAME SKY > CPI-3016-90L080
CPI-3016-90L080
CPI-3016-90L080 Same Sky
cpi-3016-90l080.pdf
Hersteller: Same Sky
Piezo Buzzers & Audio Indicators buzzer, 30mm x 16mm deep, P, 12 VDC, 90dB, 80mm Lead Wire, Constant Audio Indicator
auf Bestellung 318 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CPI-3016-90L080 Same Sky
Description: 12VDC, 90DB, INDICATOR, Packaging: Tray, Size / Dimension: 1.181" Dia (30.00mm), Mounting Type: Panel Mount, Flange, Frequency: 3.5kHz, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Sound Pressure Level (SPL): 90dB @ 12V, 30cm, Current - Supply: 15mA, Input Type: DC, Operating Mode: Single Tone, Voltage Range: 3 ~ 28V, Technology: Piezo, Termination: Wire Leads, Port Location: Top, Driver Circuitry: Indicator, Internally Driven, Height - Seated (Max): 0.638" (16.20mm), Voltage - Rated: 12 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 320 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
CPI-3016-90L080 CPI-3016-90L080 Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) cpi-3016-90l080.pdf Description: 12VDC, 90DB, INDICATOR
Packaging: Tray
Size / Dimension: 1.181" Dia (30.00mm)
Mounting Type: Panel Mount, Flange
Frequency: 3.5kHz
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Sound Pressure Level (SPL): 90dB @ 12V, 30cm
Current - Supply: 15mA
Input Type: DC
Operating Mode: Single Tone
Voltage Range: 3 ~ 28V
Technology: Piezo
Termination: Wire Leads
Port Location: Top
Driver Circuitry: Indicator, Internally Driven
Height - Seated (Max): 0.638" (16.20mm)
Voltage - Rated: 12 V