Produkte > CUI DEVICES > CPI-4233C-120
CPI-4233C-120
CPI-4233C-120 CUI Devices
cpi_4233c_120-1777685.pdf
Hersteller: CUI Devices
Piezo Buzzers & Audio Indicators Buzzer 42.5mm rnd 2.8kHz 12V screws
auf Bestellung 323 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details CPI-4233C-120 CUI Devices
Description: BUZZER PIEZO 12V 42.50MM PNL MNT, Packaging: Tray, Size / Dimension: 1.673" Dia (42.50mm), Mounting Type: Panel Mount, Frequency: 2.8kHz, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Sound Pressure Level (SPL): 94dB @ 12V, 30cm, Current - Supply: 12mA, Input Type: DC, Operating Mode: Single Tone, Voltage Range: 6 ~ 28V, Technology: Piezo, Termination: Screw Terminal, Quick Connect Tab - 0.256" (6.50mm), Port Location: Top, Driver Circuitry: Indicator, Internally Driven, Height - Seated (Max): 1.319" (33.50mm), Voltage - Rated: 12 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CPI-4233C-120 CPI-4233C-120 Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) cpi-4233c-120.pdf Description: BUZZER PIEZO 12V 42.50MM PNL MNT
Packaging: Tray
Size / Dimension: 1.673" Dia (42.50mm)
Mounting Type: Panel Mount
Frequency: 2.8kHz
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Sound Pressure Level (SPL): 94dB @ 12V, 30cm
Current - Supply: 12mA
Input Type: DC
Operating Mode: Single Tone
Voltage Range: 6 ~ 28V
Technology: Piezo
Termination: Screw Terminal, Quick Connect Tab - 0.256" (6.50mm)
Port Location: Top
Driver Circuitry: Indicator, Internally Driven
Height - Seated (Max): 1.319" (33.50mm)
Voltage - Rated: 12 V