Produkte > CUI DEVICES > CPI-4333-85L127
CPI-4333-85L127
CPI-4333-85L127 CUI Devices
cpi_4333_85l127-1777808.pdf
Hersteller: CUI Devices
Piezo Buzzers & Audio Indicators buzzer, 43 mm x 33 mm deep, P, 4-28 VDC, 85 dB, 127mm Lead Wire, Audio Indicator
auf Bestellung 185 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CPI-4333-85L127 CUI Devices
Description: BUZZER PIEZO 12V 43MM PNL MNT, Packaging: Tray, Size / Dimension: 1.693" Dia (43.00mm), Mounting Type: Panel Mount, Frequency: 2.9kHz, Operating Temperature: -20°C ~ 60°C, Sound Pressure Level (SPL): 85dB @ 12V, 30cm, Current - Supply: 20mA, Input Type: DC, Operating Mode: Pin Selectable, Voltage Range: 4 ~ 28V, Technology: Piezo, Termination: Wire Leads, Port Location: Top, Driver Circuitry: Indicator, Internally Driven, Height - Seated (Max): 1.319" (33.50mm), Part Status: Active, Voltage - Rated: 12 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CPI-4333-85L127 CPI-4333-85L127 Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) cpi-4333-85l127.pdf Description: BUZZER PIEZO 12V 43MM PNL MNT
Packaging: Tray
Size / Dimension: 1.693" Dia (43.00mm)
Mounting Type: Panel Mount
Frequency: 2.9kHz
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C
Sound Pressure Level (SPL): 85dB @ 12V, 30cm
Current - Supply: 20mA
Input Type: DC
Operating Mode: Pin Selectable
Voltage Range: 4 ~ 28V
Technology: Piezo
Termination: Wire Leads
Port Location: Top
Driver Circuitry: Indicator, Internally Driven
Height - Seated (Max): 1.319" (33.50mm)
Part Status: Active
Voltage - Rated: 12 V
auf Bestellung 90 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
CPI-4333-85L127 CPI-4333-85L127 Hersteller : Same Sky cpi_4333_85l127.pdf Buzzers & Audio Indicators - Industrial buzzer, 43 mm x 33 mm deep, P, 4-28 VDC, 85 dB, 127mm Lead Wire, Audio Indicator