Produkte > CUI DEVICES > CPI-4929C-120
CPI-4929C-120
CPI-4929C-120 CUI Devices
cpi_4929c_120-1777739.pdf
Hersteller: CUI Devices
Piezo Buzzers & Audio Indicators Buzzer 49.1mm rnd 2.5kHz 12V TH
auf Bestellung 176 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CPI-4929C-120 CUI Devices
Description: BUZZER PIEZO 12V 49.10MM TH, Packaging: Tray, Size / Dimension: 1.933" Dia (49.10mm), Mounting Type: Through Hole, Frequency: 2.5kHz, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Sound Pressure Level (SPL): 104dB @ 12V, 30cm, Current - Supply: 60mA, Input Type: DC, Operating Mode: Single Tone, Technology: Piezo, Termination: PC Pins, Ratings: Washable, Port Location: Top, Driver Circuitry: Indicator, Internally Driven, Height - Seated (Max): 1.157" (29.40mm), Part Status: Active, Voltage - Rated: 12 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CPI-4929C-120 CPI-4929C-120 Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) cpi-4929c-120.pdf Description: BUZZER PIEZO 12V 49.10MM TH
Packaging: Tray
Size / Dimension: 1.933" Dia (49.10mm)
Mounting Type: Through Hole
Frequency: 2.5kHz
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Sound Pressure Level (SPL): 104dB @ 12V, 30cm
Current - Supply: 60mA
Input Type: DC
Operating Mode: Single Tone
Technology: Piezo
Termination: PC Pins
Ratings: Washable
Port Location: Top
Driver Circuitry: Indicator, Internally Driven
Height - Seated (Max): 1.157" (29.40mm)
Part Status: Active
Voltage - Rated: 12 V
auf Bestellung 163 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
CPI-4929C-120 CPI-4929C-120 Hersteller : Same Sky cpi_4929c_120.pdf Buzzers & Audio Indicators - Board Mount Buzzer 49.1mm rnd 2.5kHz 12V TH
auf Bestellung 141 Stücke:
CPI-4929C-120 CPI-4929C-120 Hersteller : SAME SKY cpi-4929c-120.pdf Audio Buzzer Piezo 5VDC 13VDC 60mA 12VDC 104dB Screw Mount Screw Box
auf Bestellung 208 Stücke:
auf Bestellung 208 Stücke:
CPI-4929C-120 4254794.pdf Description: CPI-4929C-120 - PIEZO AUDIO TRANDUCER
tariffCode: 85318070
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
usEccn: EAR99
SVHC: To Be Advised
auf Bestellung 2684 Stücke: