CPL-2-50TR-R Eaton - Electronics Division
eaton-cpl-cpla-cple-multi-phase-power-inductors-data-sheet.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: FIXED IND 50NH 40A 0.6 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.709" L x 0.335" W (18.00mm x 8.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 0.6mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm)
Part Status: Active
Inductance: 50 nH
Current Rating (Amps): 40 A
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CPL-2-50TR-R Eaton - Electronics Division
Description: FIXED IND 50NH 40A 0.6 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.709" L x 0.335" W (18.00mm x 8.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 0.6mOhm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm), Part Status: Active, Inductance: 50 nH, Current Rating (Amps): 40 A.
Weitere Produktangebote CPL-2-50TR-R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CPL-2-50TR-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-cpl-cpla-cple-multi-phase-power-inductors-data-sheet.pdf Description: FIXED IND 50NH 40A 0.6 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 50 nH
Current Rating (Amps): 40 A
Produkt ist nicht verfügbar
CPL-2-50TR-R CPL-2-50TR-R Hersteller : Eaton Electronics eaton_corporation_eton_s_a0007288890_1-1734509.pdf Coupled Inductors 2-PHASE 500NH 15A