CPL2-4-50TR-R Eaton - Electronics Division
eaton-cpl2-multi-phase-power-inductors-data-sheet.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: FIXED IND 50NH 80A 0.28 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 1.417" L x 0.394" W (36.00mm x 10.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 0.28mOhm
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm)
Inductance: 50 nH
Current Rating (Amps): 80 A
auf Bestellung 466 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CPL2-4-50TR-R Eaton - Electronics Division
Description: FIXED IND 50NH 80A 0.28 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 1.417" L x 0.394" W (36.00mm x 10.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 0.28mOhm, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm), Inductance: 50 nH, Current Rating (Amps): 80 A.
Weitere Produktangebote CPL2-4-50TR-R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CPL2-4-50TR-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-cpl2-multi-phase-power-inductors-data-sheet.pdf Description: FIXED IND 50NH 80A 0.28 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
DC Resistance (DCR): 0.28mOhm
Material - Core: Ferrite
Inductance: 50 nH
Current Rating (Amps): 80 A
Produkt ist nicht verfügbar
CPL2-4-50TR-R Hersteller : Bussmann / Eaton eaton_corporation_eton-s-a0007288884-1-1734787.pdf Coupled Inductors 4-PHASE 400nH 10A
Produkt ist nicht verfügbar
CPL2-4-50TR-R CPL2-4-50TR-R Hersteller : Eaton Electronics eaton_corporation_eton_s_a0007288884_1-1734787.pdf Coupled Inductors 4-PHASE 400nH 10A