CPL2-5-50TR-R Eaton - Electronics Division
eaton-cpl2-multi-phase-power-inductors-data-sheet.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: FIXED IND 50NH 80A 0.28 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 1.772" L x 0.335" W (45.00mm x 8.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 0.28mOhm
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm)
Inductance: 50 nH
Current Rating (Amps): 80 A
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CPL2-5-50TR-R Eaton - Electronics Division
Description: FIXED IND 50NH 80A 0.28 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 1.772" L x 0.335" W (45.00mm x 8.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 0.28mOhm, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm), Inductance: 50 nH, Current Rating (Amps): 80 A.
Weitere Produktangebote CPL2-5-50TR-R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CPL2-5-50TR-R Hersteller : Coiltronics / Eaton eaton_corporation_eton-s-a0007288884-1-1734787.pdf Coupled Inductors 5-PHASE 400nH 10A
Produkt ist nicht verfügbar
CPL2-5-50TR-R CPL2-5-50TR-R Hersteller : Eaton Electronics eaton corporation_eton-s-a0007288884-1.pdf Coupled Inductors 5-PHASE 400nH 10A