CPLE-4-50TR-R EATON / PARTNER STOCK
bs-cple-4-50tr-r.pdf
Hersteller: EATON / PARTNER STOCK
Description: EATON / PARTNER STOCK - CPLE-4-50TR-R - COUPLED INDUCTORS IND 4 PHASE 500N
tariffCode: 85045000
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
usEccn: EAR99
SVHC: To Be Advised
auf Bestellung 520 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CPLE-4-50TR-R EATON / PARTNER STOCK
Description: FIXED IND 50NH 40A 0.6 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 1.417" L x 0.394" W (36.00mm x 10.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 0.6mOhm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm), Inductance: 50 nH, Current Rating (Amps): 40 A.
Weitere Produktangebote CPLE-4-50TR-R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CPLE-4-50TR-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-cpl-cpla-cple-multi-phase-power-inductors-data-sheet.pdf Description: FIXED IND 50NH 40A 0.6 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 1.417" L x 0.394" W (36.00mm x 10.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 0.6mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm)
Inductance: 50 nH
Current Rating (Amps): 40 A
Produkt ist nicht verfügbar
CPLE-4-50TR-R CPLE-4-50TR-R Hersteller : Coiltronics / Eaton eaton-cpl-cpla-cple-multi-phase-power-inductors-da-1608348.pdf Coupled Inductors IND 4 PHASE 500nH 15A