Produkte > CUI DEVICES > CPS-105100-110SPM
CPS-105100-110SPM
CPS-105100-110SPM CUI DEVICES
cps-105100-110spm.pdf
Hersteller: CUI DEVICES
88 mm, 12 Vdc, 110 dB, Wire Leads, Driving Circuit, One and Six Tone, Piezo Siren
auf Bestellung 91 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 85
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CPS-105100-110SPM CUI DEVICES
Description: BUZZER PIEZO 12V 88.00MM BRACKET, Packaging: Box, Size / Dimension: 3.465" Dia (88.00mm), Mounting Type: Bracket Mount, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Sound Pressure Level (SPL): 105dB @ 12V, 100cm, Current - Supply: 600mA, Input Type: DC, Operating Mode: Siren, Voltage Range: 9 ~ 15V, Technology: Piezo, Termination: Wire Leads, Port Location: User Defined, Driver Circuitry: Indicator, Internally Driven, Height - Seated (Max): 3.949" (100.30mm), Voltage - Rated: 12 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CPS-105100-110SPM CPS-105100-110SPM Hersteller : CUI DEVICES cps-105100-110spm.pdf 88 mm, 12 Vdc, 110 dB, Wire Leads, Driving Circuit, One and Six Tone, Piezo Siren
auf Bestellung 91 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 17
CPS-105100-110SPM CPS-105100-110SPM Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) cps-105100-110spm.pdf Description: BUZZER PIEZO 12V 88.00MM BRACKET
Packaging: Box
Size / Dimension: 3.465" Dia (88.00mm)
Mounting Type: Bracket Mount
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Sound Pressure Level (SPL): 105dB @ 12V, 100cm
Current - Supply: 600mA
Input Type: DC
Operating Mode: Siren
Voltage Range: 9 ~ 15V
Technology: Piezo
Termination: Wire Leads
Port Location: User Defined
Driver Circuitry: Indicator, Internally Driven
Height - Seated (Max): 3.949" (100.30mm)
Voltage - Rated: 12 V
auf Bestellung 36 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
CPS-105100-110SPM CPS-105100-110SPM Hersteller : Same Sky cps-105100-110spm.pdf Buzzers & Audio Indicators - Industrial siren, 105 mm, 100 mm deep, 12VDC, 110dB, Warble tone, standing panel mount