Produkte > CUI DEVICES > CPS-105110-108SPM
CPS-105110-108SPM
CPS-105110-108SPM CUI Devices
cps_105100_110spm-2306693.pdf
Hersteller: CUI Devices
Piezo Buzzers & Audio Indicators siren, 105 mm, 110 mm deep, 12VDC, 108dB, Warble tone, standing panel mount
auf Bestellung 122 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details CPS-105110-108SPM CUI Devices
Description: BUZZER PIEZO 12V 100MM BRACKET, Packaging: Box, Size / Dimension: 3.937" Dia (100.00mm), Mounting Type: Bracket Mount, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Sound Pressure Level (SPL): 103dB @ 12V, 100cm, Current - Supply: 600mA, Input Type: DC, Operating Mode: Siren, Voltage Range: 9 ~ 15V, Technology: Piezo, Termination: Wire Leads, Port Location: User Defined, Driver Circuitry: Indicator, Internally Driven, Height - Seated (Max): 4.343" (110.30mm), Voltage - Rated: 12 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CPS-105110-108SPM CPS-105110-108SPM Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) cps-105100-110spm.pdf Description: BUZZER PIEZO 12V 100MM BRACKET
Packaging: Box
Size / Dimension: 3.937" Dia (100.00mm)
Mounting Type: Bracket Mount
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Sound Pressure Level (SPL): 103dB @ 12V, 100cm
Current - Supply: 600mA
Input Type: DC
Operating Mode: Siren
Voltage Range: 9 ~ 15V
Technology: Piezo
Height - Seated (Max): 4.343" (110.30mm)
Voltage - Rated: 12 V
auf Bestellung 141 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
CPS-105110-108SPM CPS-105110-108SPM Hersteller : Same Sky cps-105110-108spm.pdf Piezo Buzzers & Audio Indicators siren, 105 mm, 110 mm deep, 12VDC, 108dB, Warble tone, standing panel mount