CPS-133150-B125PM
CPS-133150-B125PM Same Sky (Formerly CUI Devices)
cps-133150-x125pm.pdf
Hersteller: Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: BUZZER 12V 5.12X 5.79BLACK
Packaging: Box
Size / Dimension: 5.118" L x 5.787" W (130.00mm x 147.00mm)
Mounting Type: Bracket Mount
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
Sound Pressure Level (SPL): 105dB @ 12V, 100cm
Current - Supply: 80mA
Input Type: DC
Voltage Range: 6 ~ 12V
Termination: Wire Leads
Ingress Protection: IP44
Port Location: User Defined
Driver Circuitry: Indicator, Internally Driven
Height - Seated (Max): 6.024" (153.00mm)
Voltage - Rated: 12 V
auf Bestellung 264 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details CPS-133150-B125PM Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: BUZZER 12V 5.12X 5.79BLACK, Packaging: Box, Size / Dimension: 5.118" L x 5.787" W (130.00mm x 147.00mm), Mounting Type: Bracket Mount, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, Sound Pressure Level (SPL): 105dB @ 12V, 100cm, Current - Supply: 80mA, Input Type: DC, Voltage Range: 6 ~ 12V, Termination: Wire Leads, Ingress Protection: IP44, Port Location: User Defined, Driver Circuitry: Indicator, Internally Driven, Height - Seated (Max): 6.024" (153.00mm), Voltage - Rated: 12 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CPS-133150-B125PM CPS-133150-B125PM Hersteller : CUI Devices cps_133150_x125pm-3367616.pdf Piezo Buzzers & Audio Indicators siren 133x150mm bibi tone
auf Bestellung 264 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
CPS-133150-B125PM CPS-133150-B125PM Hersteller : Same Sky cps_133150_x125pm.pdf Buzzers & Audio Indicators - Industrial siren 133x150mm bibi tone