Produkte > CUI DEVICES > CPS-3016-110L100
CPS-3016-110L100
CPS-3016-110L100 CUI Devices
cps_3016_110l100-2306887.pdf
Hersteller: CUI Devices
Piezo Buzzers & Audio Indicators buzzer, 30.6 mm round, 16mm deep, 12Vdc, 105 dB, 100mm wire leaded, Piezo Audio Tansducer
auf Bestellung 268 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CPS-3016-110L100 CUI Devices
Description: BUZZER PIEZO 12V 30.60MM CUSTOM, Packaging: Tray, Size / Dimension: 1.205" Dia (30.60mm), Mounting Type: Custom, Frequency: 3.2kHz, Operating Temperature: -30°C ~ 70°C, Sound Pressure Level (SPL): 110dB @ 12V, 10cm, Current - Supply: 5mA, Input Type: Peak-Peak Signal, Operating Mode: Single Tone, Voltage Range: 1 ~ 40V, Technology: Piezo, Termination: Wire Leads, Port Location: Top, Driver Circuitry: Transducer, Externally Driven, Height - Seated (Max): 0.650" (16.50mm), Voltage - Rated: 12 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CPS-3016-110L100 CPS-3016-110L100 Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) cps-3016-110l100.pdf Description: BUZZER PIEZO 12V 30.60MM CUSTOM
Packaging: Tray
Size / Dimension: 1.205" Dia (30.60mm)
Mounting Type: Custom
Frequency: 3.2kHz
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C
Sound Pressure Level (SPL): 110dB @ 12V, 10cm
Current - Supply: 5mA
Input Type: Peak-Peak Signal
Operating Mode: Single Tone
Voltage Range: 1 ~ 40V
Technology: Piezo
Termination: Wire Leads
Port Location: Top
Driver Circuitry: Transducer, Externally Driven
Height - Seated (Max): 0.650" (16.50mm)
Voltage - Rated: 12 V
auf Bestellung 1353 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
CPS-3016-110L100 Hersteller : CUI cps-3016-110l100.pdf Piezo Buzzers & Audio Indicators 30.6 mm, 12 Vdc, 105 dB, Wire Leads, Piezo Audio Transducer Buzzer Група товару: Аудіоперетворювачі Од. вим: шт